Dzięki Carrefour Marketplace zyskaliśmy nowe możliwości efektywnej sprzedaży. Liczne akcje promocyjne, pro-konsumenckie podejście oraz dostęp do lojalnej bazy klienckiej Carrefour Polska, to podstawowe czynniki, które przełożyły się na powodzenie naszej współpracy i sprawiły, że z satysfakcją spoglądamy na wspólną przyszłość.
ZAPISZ SIĘ !
NIE ZWLEKAJ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Imię
Nazwisko
Nazwa firmy
e-mail
Telefon kontaktowy
Carrefour od lat łączy globalne doświadczenie z dogłębną znajomością specyfiki polskiego konsumenta. Po 20 latach dominacji w sprzedaży offline, przebojem wkraczamy w sprzedaż internetową, by aktywnie zmieniać twarz polskiego e-commerce.
Unikalna w naszym kraju formuła invite marketplace z jednej strony gwarantuje Klientom Carrefour różnorodną ofertę i wysoką jakość oferowanych produktów, z drugiej zapewnia naszym partnerom biznesowym stały rozwój – dzięki wsparciu marketingowemu dużej sieci handlowej oraz atrakcyjnym warunkom współpracy. Zapraszam na spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy, w jaki sposób już w 7 dni rozpocząć aktywną sprzedaż na Carrefour.pl.